Przykładowe menu

Kuchnia Mniam – zdrowo, smacznie, świeżo, EKO

 

 

Kuchnia Mniam ALLSTARS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa to profesjonalny, nowocześnie wyposażony, dysponujący pracownikami z bardzo dużym doświadczeniem Zakład Kateringowy.

 

Nasze 5 filarów Kuchni Mniam to:

 

1. Kto gotuje ? - zawodowi kucharze, połączenie młodości i doświadczenia

2. Co gotujemy? – zbilansowana dieta nad którą pracują dietetycy i promotorzy zdrowego

żywienia

3. Gdzie i na czym? – bez oleju, bez zbędnego tłuszczu w piecu konwekcyjnie parowym itp.

4. Z czego? – Naturalnie, świeżo bez mrożenia i gotowych półproduktów, surowce wysokiej

jakości z wykorzystaniem żywności Eko oraz tradycyjnie swojskich wyrobów.

5. Jak szybko? – Jesteśmy w centrum miasta co powoduje że na stół trafiają bezpośrednio świeżo

ugotowane potrawy !!

 

Podstawa naszej działalności to zdrowe i smaczne obiady bazujące na sezonowych produktach dla dzieci z Tyskich przedszkoli i szkół.

 

Przygotowujemy indywidualne diety dostosowane do potrzeb zdrowotnych dzieci np. bezmleczna, bezglutenowa, cukrzycowa, wegetariańska itp.

 

Jadłospis jest podzielony i dostosowany do aktualnej pory roku, innych sezonowych warzyw i owoców używamy w lecie a innych w zimie. Sprawia to że nasze potrawy są zawsze smaczne, zdrowe i kolorowe. Przede wszystkim gospodarka żywieniowa w naszej kuchni jest dostosowana do potrzeb organizmu w danej porze roku. Kuchnia Mniam jest naturalną i EKO, a więc korzystamy z dóbr każdej z por roku, aby dostarczyć niezbędną ilość składników odżywczych i witamin w oparciu o dostępne głównie naturalne, świeże, bez mrożenia surowce. Nasi dietetycy i technolodzy dbają o to również, aby dzieci miały więc zróżnicowany jadłospis zarówno jeśli chodzi o rodzaj potraw, dietę jak i swoje potrzeby w związku ze zmianą pór roku i różniącymi się potrzebami.

 

Wszelkie informacje o naszej kuchni można pobrać ze strony internetowej www.kuchniamniam.pl i z naszych mediów społecznościowych www.facebook.com/mniamkuchnia/

 

Nasz najważniejszy atut to codzienna informacja docierająca do rodziców poprzez FB o tym co jego dziecko zje na obiad. Każdego dnia na naszym profilu umieszczane są zdjęcia serwowanego w tym dniu obiadu. Nie są to żadne zdjęcia poglądowe, nasza obsługa każdego dnia fotografuje talerz który jest serwowany dzieciom.

Staramy się żeby w codziennym gotowaniu widać było nasze zaangażowanie w promocję edukacji zdrowotnej, higieny i zasad zdrowego stylu życia.

 

Kuchnia MNIAM bazuje na doświadczeniu od 2013 roku, odkąd rozpoczęliśmy gotowanie dla placówek oświatowych . Od kilku lat to doświadczenie jest rozwijane i pogłębiane podczas dostarczania żywności dla Tyskich przedszkoli, żłobków, dla Hospicjum, na półkolonie, czy imprezy plenerowe i okolicznościowe. Z naszych posiłków korzystali oprócz dzieci także sportowcy podczas imprez na stadionie miejskim i zimowym czy artyści w trakcie przedstawień teatralnych w Teatrze Małym w Tychach. Wszelkie nasze innowacje zostały wprowadzone i z sukcesem zaaprobowane przez dzieci i rodziców największego w Tychach przedszkola, dla którego praca na rzecz zdrowego odżywiania tyskich dzieci trwa od 2012 roku.

Jesteśmy współautorem programu Tyski Przedszkolak i Tyski uczeń je EKO. Doświadczeni Pracownicy Kuchni są teraz trzonem kadry w Kuchni Mniam, a uzupełniają ją zaangażowani, świetnie wykwalifikowani młodzi kucharze i pomoce kuchenne. W poprzednim sezonie KUCHNIA MNIAM zakontraktowała dostawy do placówek oświatowych na blisko 1mln złotych.

 

Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu możemy zapewnić Państwa o możliwości dostosowania naszych diet dla potrzeb dzieci w szkołach specjalistycznych czy branżowych.

Nasze programy żywieniowe oparte są na programach zatwierdzonych przez instytucje promujące zdrowe żywienie i nadzorujące jego produkcję w tym Sanepid.

Jadłospisy, kwalifikacje pracowników, pomieszczenia kuchni, proces produkcji i transportu były wielokrotnie kontrolowane i zawsze pozytywnie zaopiniowane przez instytucje nadzorujące w tym Rejonową Stację Sanitarna-Epidemiologiczną.

 

W załączeniu przedstawiamy przykładowy miesięczny jadłospis

2019 Kuchnia Mniam allrights reserved ALLSTARS 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now