Kto gotuje?

Pani Nina
Szefowa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Pracowała jako kucharz oraz szef kuchni głównie w zakładach gastronomicznych żywienia zbiorowego, najczęściej dzieci.Prowadzi własną działalność gastronomiczną W całą swoją pracę wkłada serce oraz bardzo lubi dzieci.Wspólnie z panią dietetyk tworzą jadłospisy oraz zbilansowane diety dla naszych dzieci.
Pani Kasia
Kucharz z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Zdobywała doświadczenie na stażach w Polsce i za granicą. Pracowała jako kucharz, kierownik zmiany oraz szef kuchni w zakładach głównie żywienia zbiorowego dzieci, dorosłych oraz osób starszych w domu opieki. Uzyskała tytuł Mistrza Kuchni.
Pani Iza
Kucharz z dużym doświadczeniem w branży gastronomicznej. Pracowała przede wszystkim w zakładach żywienia zbiorowego,  głównie dzieci.
Pani Ewa
Pomoc kuchenna z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Wcześniej pracowała jako kucharz również w zakładach gastronomicznych żywienia zbiorowego.
Pani dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej opartym o lata nauki oraz pracy.Jej specjalizacją jest dietetyka,więc wraz z szefową kuchni tworzą zbilansowane diety w zależności od potrzeb naszych dzieci.
Razem tworzymy zgrany zespół który się uzupełnia. Łączymy pasję do gotowania z naszymi umiejętnościami oraz z zamiłowaniem do dzieci, których zbilansowana dieta jest dla nas priorytetem. We współpracy z panią dietetyk dbamy o potrzeby każdego dziecka mając na uwadze alergeny na które dzieci są uczulone. Jadłospisy układamy uwzględniając wszystkie potrzeby naszych dzieci opierając się o zdrową żywność czyli Kuchnię Eko którą wspólnie tworzymy.

2019 Kuchnia Mniam allrights reserved ALLSTARS 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now